Hakkımızda

SİMYA Paketleme Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. gıda endüstrisi için gereken gıda ham maddeleri ve kimyasal katkı maddelerini ithal ve ihraç eden, iç pazarda geniş bir müşteri ağına sahip olan bir firmadır.

İşletmemiz bisküvi, kek, çikolata vb. ürün imalatçılarının seperatör tedarikçiliğinin yanı sıra kuru gıda ambalajları, sos ve sızdırmaz kaplar imalatı yapmaktadır. Tedarikçiliğini yapmakta olduğumuz firmaların mevcut ürünlerine ait seperatörlerinin imalatının yanı sıra mevcut ve yeni ürünlere pazarda rekabet avantajı kazandıracak iç ambalaj oluştulmasında çözüm ortağı olmayı tercih etmekteyiz.

Kurulduğundan bu yana modern teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hızla büyüyüp gelişmiş ve Türkiye’de gıda ham maddeleri ve katkı maddeleri tedarik sektöründe her zaman ilk sıralarda yer almıştır.

1.500 m2 kapalı alan üzerindeki modern depolama tesislerinde ürünlerini depolayan SİMYA Paketleme Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti., yurt içinde ve dışındaki üreticilere hizmet sunarak ülke ekonomisine katkı sağlamanın gururunu taşımakta ve üreticilere sağlıklı, güvenilir ürünler sunmanın başarısı ile sürekli büyümektedir.

Firmamız, portföyündeki tüm ürünleri Türki Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika, Balkanlar, Orta doğu ve bazı Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Müşterilerine her yönüyle uygun, kaliteli ve güvenilir ürünleri sağlamayı amaç edinen SİMYA Paketleme Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerinin üretim sürecinde en uygun sonuçları almaları için işbirliği içinde olmayı ve öneriler geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Kendi müşteri ihtiyaçlarının farkında olan ve ürünlerinin özelliklerine büyük önem atfeden SİMYA Paketleme Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. , en doğru çözüm arayışları ile müşterisini tatmin etmek gayreti içindedir. İnanıyoruz ki bizim başarımız müşterilerimizle olan karşılıklı güven ve anlayış esasına dayanmaktadır.

Profesyonel ekibimiz her üretici ile iyi iş birliği içinde çalışır ve müşterilerimizin üretim sürecinde en elverişli sonucu almaları için öneriler geliştirir